info@pure-pitztal.cz +420 733 532 291

Chalety na prodej

Všechny nemovitosti v rámci tohoto projektu již našly svého nového majitele. Vaší pozornosti ale doporučujeme nový projekt od stejného developera v Ehrwaldu. Podrobnější informace naleznete na www.pure-ehrwald.cz.

Na trhu nemovitostí v rakouských Alpách se podobná nabídka neobjevuje často – samostatné chalety na prodej přímo u ledovce. Apart-Hotel PURE Pitztal Vám takovou možnost nabízí. V druhé fázi projektu si můžete vybrat z nabídky pěti chaletů, které plynule navazují na centrální zázemí resortu a jsou jeho nedílnou součástí. Vlastníci chaletů tak mohou zdarma sdílet 4*S služby resortu a zároveň požívat soukromí vlastního domu v Alpách.

Vybírat můžete z nabídky různé velikosti chaletů a odlišné dispozice (2 až 3 ložnice).

 

Ceník chaletů na prodej – Fáze 2:

Číslo
Obytná plocha (m²)
Balkón (m²)
Počet ložnic
Cena (bez DPH)
Půdorys
Stav
8
107
15
2
Prodáno
ZDE
Prodáno
9
110
10
2
Prodáno
ZDE
Prodáno
10
110
10
2
Prodáno
ZDE
Prodáno
11
110
10
2
Prodáno
ZDE
Prodáno
12
147
14
3
Prodáno
ZDE
Prodáno

Chalet 1 bude postaven v nadmořské výšce 1.742 m, chalet 8 v nadmořské výšce 1.748 m a chalety 9 až 12 v nadmořské výšce 1.754 metrů, takže se převyšují a nebrání si ve výhledu.

Pozn.:

Cena zahrnuje jedno parkovací místo v podzemních garážích.

Cena nezahrnuje povinný nábytkový balíček. Cena nábytkových balíčků:

 • chalet s 2 ložnicemi: 47.500,– EUR (bez 20 % DPH)
 • chalet s 3 ložnicemi: 58.000,– EUR (bez 20 % DPH)

Poznámka pro všechny nemovitosti na prodej (apartmány a chalety):

 • Červeně označené jednotky jsou momentálně nezávazně rezervovány nebo prodané. 
 • Pro aktuální nabídku volných nemovitostí na prodej nás prosím kontaktujte.
 • Úpravy vnitřních dispozic apartmánu a chaletů jsou možné do okamžiku zahájení výstavby po dohodě s developerem.
 • Kalkulace výnosů z pronájmu a provozních nákladů pro jednotlivé apartmány a chalety naleznete ZDE.

Další

Ke každé nemovitosti na prodej náleží jedno parkovací místo v podzemních garážích. Nemovitost Vám bude předána kompletně zařízená – včetně nábytku a vybavení. Nemusíte se o nic starat – talíře, příbory, povlečení apod. – to vše budete mít připravené na místě.

 

Převodové daně a poplatky

Kupující strana hradí jednorázové poplatky spojené s koupí nemovitosti v Rakousku:

 • Daň z převodu nemovitosti: 3,5 % (základnou pro výpočet je brutto kupní cena nemovitosti včetně parkovacího místa + polovina notářských nákladů).
 • Poplatek za zápis vlastnického práva do katastru nemovitostí: 1,1 % (základnou pro výpočet je brutto kupní cena nemovitosti včetně parkovacího místa + polovina notářských nákladů).
 • Notářské poplatky: 2 % plus 20 % DPH (z brutto kupní ceny nemovitosti včetně parkovacího místa).
 • Další hotovostní výdaje (ověření podpisů, kolkovné apod.): cca 300 až 500 EUR (plus 20 % DPH).
 • Kupující neplatí realitní provizi.

Vratka DPH z kupní ceny

Nemovitosti v rámci resortu Apart-Hotel PURE Pitztal jsou primárně určeny k dalšímu pronájmu (v kombinaci s částečným vlastním užíváním), tzn. k podnikatelskému účelu. V případě, že se registrujete k DPH v Rakousku (můžete se registrovat jako fyzická nebo právnická osoba), budete mít nárok na vratku DPH z kupní ceny – v částečné nebo plné výši. S potřebnými náležitostmi Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Více informací naleznete v kapitole Postup koupě. Už při vstupní investici tak můžete uspořit významnou částku. Pokud se registrujete k DPH v Rakousku, budete mít, kromě vratky DPH z kupní ceny, nárok také na vratku DPH u dalších souvisejících výdajů (například platba DPH u platby odměny notáře a u dalších kontinuálních výdajů, které jsou zatíženy DPH).

Konkrétní postup při daňových záležitostech je nutné řešit individuálně a může se v jednotlivých případech lišit. V případě navázané spolupráce pro Vás můžeme, v případě Vašeho zájmu, zajistit komunikaci s česky hovořícím rakouských daňovým poradcem.