info@pure-pitztal.cz +420 733 532 291

PRVNÍ FÁZE VYPRODÁNA, DRUHÁ FÁZE ZAHÁJENA!

Společnosti Rellox a Mountain Residences uvádějí exkluzivně na český a slovenský trh druhou fázi projektu 4*S Apart-Hotel PURE Pitztal. První fáze projektu byla prodána v rekordním čase. Z důvodu velkého zájmu zejména o chalety, sestává druhá fáze projektu z pěti ski-in / ski-out chaletů přímo u úpatí pitztalského ledovce a u budoucí nástupní stanice gondoly, která propojí Pitztal se Söldenem. Jedná se o poslední příležitost, jak výhodně investovat do tohoto unikátního projektu. Specifikace posledních pěti chaletů určených na prodej naleznete ZDE.

 

pitztal-prubeh-vystavby

O projektu

mapa

Dovolujeme si Vám představit zcela nový a unikátní projekt 4*S Apart-Hotel PURE Pitztal, který vznikne přímo na úpatí ledovce Pitztal. V rámci tohoto projektu můžete nyní koupit nemovitost (apartmán nebo chalet) do osobního vlastnictví.

4*S Apart-Hotel PURE Pitztal bude disponovat několika jedinečnými charakteristikami:

 • Místo výstavby se nachází pouze 150 metrů od stávající lanovky/vláčku Pitz-Express na ledovec Pitztal. Každé ráno tak můžete být první na ledovci.
 • Před práh projektu se dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky (ski-in).
 • Ve fázi příprav je lanovkové propojení Pitztalu s věhlasným lyžařským střediskem Sölden. Nástupní stanice lanovky na pitztalské straně je plánována v bezprostřední blízkosti projektu. Z Vaší nemovitosti se tak v budoucnosti dostanete přímo až do Söldenu. Více informací zde.
 • Pitztal je nejvýše položeným ledovcovým areálem. Lanovka Pitz-Panoramabahn, nejvyšší lanovka rakouských Alp, Vás zaveze do nadmořské výšky 3 440 m.
 • Lyžovat zde můžete od září až do května.
 • Samotný projekt se nachází v nadmořské výšce 1 640 metrů.
 • Vlastníci nemovitostí mohou v rámci komplexu zdarma využívat služby na úrovni 4*S. Zázemí projektu zahrnuje následující: recepce, hala, restaurace, bar, wellness a fitness, vnitřní bazén, sauna, infračervená kabina, malý obchod se základními potravinami, udržované zahrady s venkovním jezírkem.
 • Ke každé nemovitosti náleží nábytkový balíček a podzemní garážové stání. K apartmánům patří také sklep.
 • Nemovitosti (apartmány a chalety) jsou na prodej do osobního vlastnictví a jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Vlastník nemovitosti tak může získat atraktivní výnos z dalšího pronájmu. Více informací o podmínkách užívání a výnosech z pronájmu naleznete zde.
 • Apart-Hotel PURE Pitztal je jediným podobným projektem v blízkosti ledovce Pitztal. Je reálné očekávat velký zájem nejen o koupi nemovitostí v tomto resortu, ale také o další pronájem ze strany turistů – což přinese majitelům nemovitostí vysoké příjmy z pronájmu.
 • Po dokončení plánovaného propojení Pitztalu se Söldenem, lze také reálně očekávat budoucí zhodnocení ceny nemovitosti.

Výstavba projektu 4*S Apart-Hotel PURE Pitztal byla již zahájena v květnu roku 2017. První fáze projektu bude dokončena do konce roku 2017. Druhá fáze projektu bude dokončena do června 2018.

Architektura a vizualizace

Apart-Hotel PURE Pitztal bude vybudovaný v duchu tradiční alpské architektury v kombinaci s moderní architekturou a požadavky na nejnovější trendy interiérového designu a vybavení. Exteriéry budou působit vkusně a nenásilně vůči okolním alpským masivům. Interiéry poskytnou majitelům soukromí a maximální komfort.

Vizualizace exteriérů

Pure-Pitztal-02Pure-Pitztal-03

 

Vizualizace interiérů

Pure-Pitztal-04

Pure-Pitztal-05